הגיע הזמן שתכירו את המשפחה המורחבת:

משפחת עובדי זוגלובק

יהושע עובד איתנו מגיל 20, והיום הוא כבר סבא. שימי נמצא כאן בסה"כ שנתיים, אבל מרגיש שזה הבית שלו. אצלינו בזוגלובק הכל מתחיל ונגמר בעובדים. תחושת ההזדהות, השייכות, המסירות והנאמנות ההדדית היא הבסיס ליחסים בינינו עוד מימי הקמת המפעל, כאשר העסקנו בסך הכל 10 אנשים. כך זה ממשיך גם היום כאשר אנו מונים יותר מ- 800 עובדים, רבים מהם עובדים איתנו כבר עשרות שנים. מאז ועד היום, הם מכינים עבורכם את מעדני הבשר והנקניק המשובחים, ואת המאכלים שאתם כל כך אוהבים. הגיע הזמן שגם אתם תכירו אותם…

"כמו הבית השני שלי"

נינה קוליק

בת 51 מנהריה. אורזת במחלקת נקניקיות, 21 שנים בזוגלובק."בכל יום, כבר 21 שנים, אני הולכת ברגל מהבית לעבודה שלי בזוגלובק. זה קרוב, זה נוח, וזה מרגיש לי כמו הבית השני שלי. כשעליתי לישראל, חלק גדול מהמשפחה שלי נשאר ברוסיה. זוגלובק היא המשפחה שלי בארץ".

"שרק ימשיך ככה"

ז'אנה רגנוס

בת 37.5 מעכו. אורזת במחלקת נקניקיות,  14.5 שנים בזוגלובק."מה יש לאמר? אני פחות טובה בדיבורים ויותר במעשים. אני מאוד אוהבת את העבודה שלי בזוגלובק, ומקווה שרק ימשיך ככה עוד הרבה שנים".

"מגיעה כל יום בשמחה"

סוניה זריהן

בת 47 מנהריה. אורזת במחלקת טבע, 17 שנה בזוגלובק."התמזל מזלי, אני מגיעה כל יום לעבודה בשמחה. אנחנו העובדים מאוד מגובשים, מתארחים כל פעם אצל מישהו אחר בבית ומכינים ביחד ארוחות, צוחקים ונפגשים גם עם המשפחות. הם איתי גם במשברים וגם בשמחות של החיים. כשעברתי תקופה לא קלה בחיי האישיים, תמכו בי ונתנו לי הרגשה שיש מי שדואג לי, ולפני שנתיים, כשחגגנו לילדה בת מצווה- כל העובדים הגיעו לשמוח איתנו."

"שני שליש מהחיים בזוגלובק"

יהושוע ביטון

בן 60 ממושב מעונה. נהג תובלה, 40 שנה בזוגלובק."מגיל 20 אני בזוגלובק- שזה שני שליש מהחיים שלי. התחתנתי בזוגלובק, נולדו לי 3 ילדים וגם 5 נכדים שיהיו בריאים. בזוגלובק האנושיות היא מעל לכל, איך לא תיתן את הנשמה בחזרה? לא אשכח איך כשהייתי אבא לתינוקת בת חודש וחצי, עמי זוגלובק הגיע עד אליי למעלות באוטו לבקש שאעזור לו במשהו דחוף במפעל. יצאתי לקרוא לאשתי שתחליף אותי בבית, ובינתיים עמי נשאר לשמור על התינוקת. לפעמים גם הייתי מקפיץ את אלי ודני, הילדים של עמי, לחוג אורגנית. אז פעם עמי שמר על התינוקת שלי, ופעם אני על הילדים שלו. ככה זה בזוגלובק. "

"הצמחוני שעובד בבשר"

שימי הילאל

בן 28 מכפר מאכר. מפעיל קו, שנתיים וחצי בזוגלובק."אני חדש יחסית בזוגלובק, שנתיים וחצי בסך הכל, אבל אין מי שלא מכיר אותי. תשאלו את כולם עם מי הם הכי אוהבים לעבוד בקו- כולם יגידו עם שימי, הצמחוני שעובד בבשר. אני עושה להם שמח, שר להם שירים של משה פרץ- חולה עליו! תמיד יש איתי צחוקים, ואני אוהב לעזור לכל מי שצריך, בכל מה שצריך. אבל הכי אני אוהב שיש חתונה לאחד העובדים, וכולנו באים לעשות שמח ולרקוד. "

"הלקוחות הם כמו משפחה"

אולגה גברילוב

בת 50 מנהריה. עובדת מעדניה בחנות המפעל, 15 שנים בזוגלובק."אני מאוד אוהבת את העבודה שלי במעדניה. אוהבת את הלקוחות שהם כמו משפחה בשבילי. אוהבת שמתייעצים איתי ומבקשים ממני להמליץ איזה נקניק הכי מתאים לאיזה טעם. את הלקוחות אני מכירה הרבה שנים, יודעת מה כל אחד אוהב לאכול, ויודעת כל מה שקורה אצלם בבית, במשפחה. ככה זה בעיר קטנה כמו נהריה… אבל הכי אני אוהבת את הבנות הקטנות של אלי ודני זוגלובק. בחופשים הן באות לעזור לנו במעדניה, ועובדות איתי כאן בחנות."

"כולם נותנים יד"

יוני רבינוביץ'

בן 42 משלומי. מנהל משמרת, 8 שנים בזוגלובק."עבדתי בכמה מקומות לפני זוגלובק, ואני חייב לאמר ששיתוף הפעולה בין העובדים זה משהו שלא רואים הרבה, אם בכלל. כולם נותנים יד אחד לשני, דואגים אחד לשני, וגם מלמעלה דואגים מאוד לעובדים. יש עזרה הדדית, כבוד הדדי, יחס אנושי מאוד. המנהלים והעובדים, כולם בגובה העיניים".

"אף אחד לא נשאר בצד"

מירי אברג'ל

בת 40  מעכו. מפעילה במחלקת אריזת נקניק, 3 שנים בזוגלובק."התחלתי כעובדת יצור והתקדמתי יחסית מהר לאחראית קו. יש לי מוטיבציה גבוהה, אני אוהבת לעבוד כאן ולכן גם התקדמתי. בזוגלובק אוהבים לקדם את העובדים מבפנים, מי שיש לו מוטיבציה, רצון ויכולת, מייד מזהים אצלו את הפוטנציאל. בזמן העבודה תמיד יש אוירה נעימה, החבר'ה דואגים שיהיו צחוקים ושלא יהיה משעמם לרגע. כשמגיע עובד חדש, ישר מכניסים אותו לעניינים, דואגים שיכיר את כולם ושיהיה לו כיף. חדש או ותיק, אף אחד לא נשאר אצלינו בצד".  

"מקבלים פה כל הזמן הזדמנויות"

שרית קרוואני

בת 38 מראשון לציון. מנהלת מכירות, 8 שנים בזוגלובק."נכנסתי לזוגלובק כשהילדים היו קטנים, וחיפשתי עבודה בחצי משרה. התחלתי כסדרנית, ולאחר חצי שנה קודמתי לנציגת מכירות ואז למנהלת מכירות. זה אחד הדברים שאני מאוד אוהבת בזוגלובק- מעריכים פה אנשים עם ראש גדול ומקדמים אותם. עובדים שמוכיחים את עצמם, מקבלים פה כל הזמן הזדמנויות. אצלינו במכירות יש כל הזמן עניין, אתגרים, תחרויות, מסיבות וערבי גיבוש, וכמובן בימי ההולדת של העובדים אנחנו חוגגים יחד. באוירה כייפית ונעימה- אין עלינו!".  

למתכון של שרית  
"מבסוט גם אחרי 40 שנה"

חוסיין ברייה

בן 58 מאבו סנאן. אחמ"ש מחלקת תנורים, 40 שנה בזוגלובק."אני בזוגלובק מגיל 16, קצת יותר מ- 40 שנה. גדלתי פה עם אלי זוגלובק, ועמי גידל אותי כמו בן. זה הבית שלי, זוגלובק זה חלק ממני ואני חלק מזוגלובק, בשר מבשרי.  ברוך השם גם אחרי 40 שנה אני מבסוט כאן. גם כשהתחתנתי וגם כשנולדו לי הילדים, בכל מה שביקשתי תמיד עזרו לי ותמיד כיבדו אותי. אני מאחל למשפחת זוגלובק הרבה בריאות ושימשיכו להצליח. "

"הביאו סנדביצ'ים לבית החולים"

שחר זיגדון

בן 45 מנהריה. שקלן במחלקת אריזת נקניק, 16 שנים בזוגלובק."העבודה שלי בזוגלובק מאוד מאתגרת- אני אחראי על כל המשלוחים הטריים, כל הנקניקיות והנקניקים, ואני מאוד אוהב את זה. אני אוהב מאוד גם את האכפתיות של כולם אחד מהשני. אני נכה צה"ל ולפני כמה חודשים עברתי ניתוח ברגל ואושפזתי למשך חודש וחצי. כולם, מהעובדים עד המנהל דאגו לי כל הזמן. פעמיים-שלוש בשבוע הגיעו לבית החולים עם סנדביצ'ים שהכינו לי במיוחד. דאגו לי לארוחת שישי, עזרו לאשתי לטפל בילדים. כשאני נזכר בזה יש לי צמרמורת. באכפתיות ונתינה אין עליהם. יש כסף, אין כסף- תמיד הם נותנים."