חברת זוגלובק

גאה להימנות על החברות המובילות בתחום המזון,
וחותרת להתחדשות
ולצמיחה מתמדת.

השוק המקצועי

האהדה הגבוהה לה זוכה זוגלובק בקרב צרכנים לצד הנטייה הגוברת לאכול מחוץ לבית- כמתבקש מאורח החיים העכשווי, הובילו את החברה להכיר בחשיבות השוק המקצועי, ולפתח במיוחד עבורו מגוון מוצרים איכותיים.

השילוב בין הידע המקצועי שצברה זוגלובק בבשר ומוצריו וההקשבה לצורכי השוק ולהעדפות הצרכנים, מקנה לחטיבת השוק המקצועי יכולת ממוקדת לייצר מוצרים ייעודיים במיוחד עבור ענף זה. מחלקת פיתוח המוצרים של חטיבת השוק המקצועי פועלת בכל עת במהירות ובגמישות למתן פתרונות לטרנדים המובילים, לטעמו המשתנה של הסועד ולצרכיו השונים של הלקוח.

הבשר ומוצרי הגלם של זוגלובק נבחרים בקפידה על ידי מיטב המומחים הנוהגים על פי תקני איכות בינלאומיים לשיטות ייצור מתקדמות, כדוגמת ISO-9001 ו-HACCP. רק לאחר שרשרת ארוכה של תהליכי בקרת איכות קפדניים, יוצאים מוצריה של זוגלובק את ארבעת מפעליה אל מערך ההפצה, הכולל שלושה מרכזי הפצה גדולים ומאות מפיצים בפריסה ארצית. עובדה זו מקנה ללקוחותיה של זוגלובק, הן בשוק הקמעונאי והן בשוק המקצועי, שירות מלא ותדירות אספקה גבוהה.

חטיבת השוק המקצועי של תשלובת זוגלובק נותנת מענה מגוון לרשתות בתי מלון, בסיסי צה"ל, גני אירועים ואולמות, חברות קייטרינג, ארגוני קניות, חדרי אוכל מוסדיים, מטבחים קיבוציים, בתי חולים ומוסדות החלמה, ישיבות, מוסדות אקדמיים ומרכזי לימוד, בתי אבות, מסעדות ומזנונים ועוד. לקוחותיה של זוגלובק בשוק המקצועי נעזרים בפעילותה ובמוצריה להגדלת היקף מכירותיהם וליצירת העדפה לשירותיהם בקרב צרכנים.

הבנת הלקוח, צרכיו והאתגרים העומדים בפניו – הם אלו העומדים בראש סולם העדיפויות של חטיבת השוק המקצועי של זוגלובק, ומאתגרים אותה ליצור עבורו את התמהיל האופטימלי להשגת מטרותיו העסקיות.