חזון יעוד וערכים

החזון שלנו:

למה אנחנו קמים כל יום בבוקר לעבודה בזוגלובק?

זוגלובק הוקמה בשנת 1937 באיטליז קטן בנהריה.
שתמיד ידע לספק תוצרת בשר איכותית וטעימה ברמה הגבוהה ביותר ללקוחותיו.
והיום, כאילו לא עברו 80 שנה, אנחנו עדיין מחויבים לאותה מטרה נעלה בדיוק,
להיות יומיום על הצלחת של כל צרכן ישראלי עם אוכל איכותי ומהנה.

 

מה אנחנו עושים פה יומיום כדי לממש מחויבות זו?

בזוגלובק אנו מאמינים שכדי לספק אוכל טוב טרי ואיכותי שכזה יש לייצר תרבות ארגונית יצרנית ולא מתפשרת החותרת תמיד לעשות את מחר טוב יותר מהיום. משיפור באיכות הייצור והתהליכים, דרך עבודה בחדשנות קולינארית ועד שיפור במערך המכירות וההפצה, כל יום מחדש, של מוצר איכותי יותר, טעים יותר, ובמחירים הוגנים.

 

איך אנחנו עושים זאת אחרת מכולם?

החזון – מובילים יחד שינוי תרבות בתעשייה הישראלית.

"תרבות אוכלת אסטרטגיה לארוחת בוקר" (פיטר דרוקר), לכן בראש סדר העדיפויות הצבנו את בנית וחיזוק התרבות הארגונית עפ"י הערכים שלנו, כך שנהווה מגדלור לתעשייה הישראלית ומודל לחיקוי. אנו מודעים כי ניצבת בפנינו דרך ארוכה ומאתגרת, ויחד עם זאת בטוחים כי מחויבות הנהלה ועובדים מסורים יאפשרו לנו לעמוד באתגר השאפתני, אשר יבטיח את הצלחתנו ויבסס מקום עבודה מכבד ויציב עבור משפחותינו.

 

הסוד לתרבות ארגונית יצרנית שכזו טמון בערכים שעל בסיסם אנו מנהלים את החברה יומיום:

1. יצירת ערך ללקוח

בזוגלובק אנחנו מכוונים להבין את  הרצונות של הלקוחות והצרכנים שלנו ולספק להם את הערך הגבוה ביותר בכל מוצר!

2שיפור מתמיד

אנחנו מבינים שאנחנו חיים בעולם דינמי, משתנה, תחרותי ולא מתפשר, ועל כן אנו לא מפסיקים לחפש דרכים לשפר את העבודה, לייעל ולדייק באופן שיטתי ומערכתי – בונים יחד תרבות של שיפור מתמיד.

3. מכבדים כל אדם

תרבות של שיפור מתמיד יכולה להתקיים אך ורק בארגון אשר מכבד כל אדם ומאפשר בנית אמון ופתיחות, יציבות ובטיחות, ערך עצמי וחברתי, סביבה נעימה, מכבדת ומעצימה. רק כך כל אחד בארגון, מראשון העובדים עד אחרון המנהלים, יאמין בחשיבותו לארגון ושבאחריותו להיות חלק מהעשייה הארגונית.

4. מנהיגות מתוך צניעות

צניעות היא היכולת להניח בצד את התפיסות והאמונות שלנו ולהקשיב, ללמוד ולהציב סימני שאלה מתוך רצון מתמיד להשתפר. האפשרות לשיפור קיימת רק אצל אלו המוכנים לחבק את תחושת אי הודאות, לתת מקום לטעויות ולהניח בצד את הדעות הקדומות.

5. אומר=עושה

עמידה בביצוע המשימות שלנו הינה ערך חשוב בתרבות שלנו . ערך זה נובע מהצורך לעמוד בהחלטות שקבלנו  וביעדים שהצבנו,  ומתוך כבוד לכלל השותפים לעשיה. ערך זה קשור ללקיחת בעלות ואחריות אישית על היעדים והתוצאות, תוך כיבוד חוקי שינגו.

 

אנו מאמינים שערכים אלה הם הבסיס לצמיחה של מחויבות הדדית ולהובלת שינוי תרבות בתעשיה הישראלית.